Key Account Manager

  • Zagreb, Croatia

Zaduženja i odgovornosti

M SAN Grupa je vodeći distributer IT opreme na području Jugoistočne Europe.

Ako imate potvrđeno iskustvo i uspješne komercijalne rezultate u radu na tržištima izvan Hrvatske (EU i non-EU) s partnerima i dobavljačima u segmentu tehničke robe (IT, CE), i želite napraviti sljedeći korak u razvoju svoje profesionalne karijere - pridružite nam se na poziciji

Key Account Manager (vanjska tržišta) [m/ž] [Zagreb]

 koji je zadužen za prodaju na tržištima izvan Hrvatske i Adriatic regije, kao i za pronalaženje najprikladnijih nabavnih kanala izvan Hrvatske.

Očekivanja

Što očekujemo od Vas?

  • 3 godine iskustva u prodaji na tržištima izvan HR i Adriatic regije (prednost iskustvo u prodaji CE i IT proizvoda)
  • Savjesnost, organiziranost i usmjerenost na ostvarenje ciljeva
  • Ustrajnost i proaktivni pristup poslu
  • Aktivno služenje engleskim jezikom u poslovnoj komunikaciji
  • Prednost poznavanje dodatno jednog od jezika: talijanski, francuski, njemački, mađarski, slovački, češki, rumunjski, bugarski i poljski
  • Napredno korištenje računala i poslovnih aplikacija
  • Vozačku dozvolu B kategorije
  • Spremnost na učestala putovanja

Nudimo Vam priliku za razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje. Vaš uspjeh je ograničen isključivo Vašom sposobnošću, kapacitetom i ustrajnošću.

Ukoliko ste se prepoznali u prethodno navedenome i želite postati dio našeg uspješnog tima, preostaje Vam još samo da se prijavite!