Komercijalista za prodaju igračaka i bebi opreme

  • Sales
  • Beograd, Serbia

Zaduženja i odgovornosti

Od kandidata se očekuje:

  • da je orijentisan ka ostvarenju ciljeva postavljenih od menadžmenta.
  • da obavlja samostalno rad na terenu i da poseduje fleksibilnost u komunikaciji sa različitim tipovima kupacma.
  • spremnost da preuzme odgovornost i samostalno donosi odluke u datom trenutku.
  • sposoban da sagleda, čuje i prepozna potrebe kupaca i proaktivno deluje.
  • poželjno je iskustvo u prodaji igračaka i bebi opreme ili da ima iskustva u radu sa FMCG robom.
  • očekuje se rad na terenu na području cele Srbije.
  • osim prodaje, vodi računa i o naplati potraživanja svojih kupaca.
  • praćenje konkurenciju na terenu i  uvažavanje potreba kupaca na terenu.
  • fizičko pozicionira robe u prodajnom mestu kao i postavljanje POS i POP materijala sa ciljem povećanja vidljivosti asortimana roba.
  • izrađivanje otpremnica, faktura i regulisanje protoka svih dokumenata prema utvrđenoj proceduri.
  • analiziranje realizovanih planova, izveštavanje o rezultatima, predlaganje i sprovodjenje tržišne i operativne aktivnosti s ciljem ostvarenja plana.
  • i da pokriva teritoriju cele Srbije

Očekivanja

Uslovi da konkurištete na naš oglas:

  • minimum 2 godine radnog iskustva u veleprodaji igračaka
  • poželjno je poznavanje tržišta igračaka i bebi opreme
  • minimum SSS
  • posedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač
  • poznavanje rada na računaru (MS Office i Internet)

... ako posedujete sve te veštine i osobine, nudimo Vam priliku da aktivno učestvujete u uspešnom poslovanju velike regionalne i lokalne distributivne kuće, i primenite svoja postojeća znanja i veštine, uz mogućnost daljeg razvoja i usavršavanja.