Radnik u proizvodnji računala i televizora

  • Logistika
  • Rugvica, Croatia

Zaduženja i odgovornosti

U našim suvremenim i tehnološki vrshunski opremljenim pogonima u Rugvici, gdje se proizvode VIVAX televizori i MSG računala, zbog znatnog povećanja potražnje tražimo više osoba oba spola za obavljanje poslova:

RADNIK (m/ž)
U PROIZVODNJI RAČUNALA I TELEVIZORA

Osnovna zaduženja i poslovi uključuju:

  • sastavljanje i testiranje računala i televizora u kontroliranim, standardiziranim uvjetima na proizvodnoj traci;
  • provjeru ispravnosti pojedinih komponenti;
  • kontrolu kvalitete proizvedenih uređaja;
  • dovođenje u ispravno stanje neispravnih uređaja nastalih u samom procesu proizvodnje;
  • instalaciju softvera;
  • označavanje gotovih proizvoda prikladnom tehničkom dokumentacijom (certifikati, upute i slično);
  • pakiranje gotovih proizvoda

Očekivanja

Iskustvo u sličnim poslovima, poznavanje računalne opreme, SSS i tehničko usmjerenje su poželjni, ali nisu uvjet.

Ono što bezuvjetno očekujemo od svih kandidata su:

  • odgovornost i savjesnost u poslu;
  • preciznost i discipliniranost u izvršavanju zadataka;
  • strpljivost i pozitivan stav;
  • otvorenost u komunikaciji.

Nudimo vam sudjelovanje u vrhunskim i tehnološki naprednim proizvodnim sustavima, u dobrom timskom okruženju, u našem uspješnom timu iskusnih kolegica i kolega - gdje možete svojim radom i rezultatima steći iskustvo i naravno mogućnost i za daljnji razvoj karijere u M SAN Grupaciji.