STUDENT - Skladišni radnik m/ž

  • Logistika
  • Rugvica, Croatia

Zaduženja i odgovornosti

Logističko-distributivni centar M SAN Grupe smješten je na istoku Zagreba, u Rugvici. Skladišni prostor opremljen je paletnim regalima, s ukupnim kapacitetom preko 30.000 paletnih mjesta.

STUDENT - Skladišni radnik

Rugvica

Posao student - skladišni radnik obuhvaća rad na prijemu, skladištenju i otpremi robe, brigu o skladištu i prema potrebi druge poslove u okviru radnog mjesta.

UVJETI:

  • završena srednja škola
  • osnovno poznavanje rada na računalu
  • vozačka dozvola B kategorije

Očekivanja

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS?

  • odlike su ti  - organiziranost i koordiniranost
  • savjesna si osoba, temeljita i odgovorna u poslu
  • spreman si za rad u popodnevnoj smjeni
  • rad minimalno 3 dana u tjednu (rad vikendom nije potreban)
  • fizičku spremu za rad

Nudimo:

  • 25 kn/neto satnica
  • rad u popodnevnoj smjeni od 15:30 do 24:00
  • odličan timski rad

Čini ti se zanimljivo?

Imaš pitanje?

Ukoliko ste zainteresirani za ovu priliku - prijavite nam se ovim linkom

ili nazovi za detalje:

+385 91 1365 114