VOZAČ transporta "E" kategorija

  • Logistika
  • Zagreb, Croatia

Zaduženja i odgovornosti

M SAN Grupa d.d. najveća je privatna IT tvrtka u regiji, kojoj je glavna djelatnost distribucija računalnog hardvera, softvera, potrošačke elektronike i igračaka. Imamo odlično razvijenu logističku mrežu koja nam osigurava brzu i kvalitetnu isporuku robe našim partnerima, a uz to naši stručnjaci posebnim metodama planiranja optimiziraju rute nabave i isporuke.

Pridruži se uspješnom timu, jer tražimo novog člana…

VOZAČ (m/ž)

Osoba će biti zadužena za cjelovitu i pravovremenu dostavu robe partnerima u Hrvatskoj.

Očekivanja

Što očekujemo od Vas?

  • Važeća vozačku dozvolu  B, C i E kategorije
  • Važeći KOD 95
  • Minimalno 1 godine radnog iskustva
  • Prednost iskustvo u inozemnom poslovanju (vožnja u međunarodnom transportu)
  • Odgovornost i savjesnost u radu
  • Uredno izvršavanja dodijeljenih zadataka

Što ti nudimo?

  • Posao u stabilnoj i rastućoj  hrvatskoj kompaniji
  • Ugovor na određeno vrijeme 3 mjeseca max. 6 mjeseci
  • Korištenje digitalnog sustava praćenja vozila & kontakt s odjelom dostave
  • Osnovna plaća & plaćene dnevnice s obzirom na rad na terenu (mobilni radnik)
  • Rute vožnje prema našim članicama unutar grupe (R. Srbija, BIH, Crna Gora), & partnerima Austrija, Italija
  • Plaćena naknada za prijevoz
  • korištenje benefita za zaposlenike
    • kupnja putem eKupi portala za zaposlenike cca. 15% povoljnija na sve proizvode
    • putovanja s popustom (za sve članove obitelji)
    • povoljnjii krediti kod banaka unutar RH

Čini ti se zanimljivo?

Imaš pitanje?

Ukoliko ste zainteresirani za ovu priliku - molimo Vas, pošaljite svoju prijavu isključivo putem ONLINE PRIJAVE ili na kontakt telefon

+385 91 1365 114