Tehničar u proizvodnji računala i televizora

  • Vlastiti brandovi
  • Rugvica, Croatia

Job description

U našim suvremenim i tehnološki vrhunski opremljenim pogonima u Rugvici, gdje se proizvode VIVAX televizori i MSG računala ZAPOŠLJAVAMO:

TEHNIČAR (m/ž)
U PROIZVODNJI RAČUNALA I TELEVIZORA

Osnovna zaduženja i poslovi uključuju:

  • sastavljanje i testiranje računala i televizora u kontroliranim, standardiziranim uvjetima na proizvodnoj traci;
  • provjeru ispravnosti pojedinih komponenti;
  • kontrolu kvalitete proizvedenih uređaja;
  • dovođenje u ispravno stanje neispravnih uređaja nastalih u samom procesu proizvodnje;
  • instalaciju softvera;
  • označavanje gotovih proizvoda prikladnom tehničkom dokumentacijom (certifikati, upute i slično);
  • pakiranje gotovih proizvoda

Requirements

Iskustvo u sličnim poslovima, poznavanje računalne opreme, SSS i tehničko usmjerenje su poželjni, ali nisu uvjet.

Ono što bezuvjetno očekujemo od svih kandidata su:

  • odgovornost i savjesnost u poslu
  • preciznost i discipliniranost u izvršavanju zadataka
  • strpljivost i pozitivan stav
  • otvorenost u komunikaciji

Nudimo:

  • ugovor o radu na određeno vrijeme
  • rad u 1 smjeni
  • rad ponedjeljak do petak
  • plaćena naknada za prijevoz
  • korištenje Multisport befefita za zaposlenike  https://benefitsystems.hr/

Nudimo vam sudjelovanje u vrhunskim i tehnološki naprednim proizvodnim sustavima, u dobrom timskom okruženju, u našem uspješnom timu iskusnih kolegica i kolega - gdje možete svojim radom i rezultatima steći iskustvo i naravno mogućnost i za daljnji razvoj karijere u M SAN Grupaciji.

 Zanimljivo?

Prijavi se jednim klikom!!

ili nas kontaktiraj za detalje
091 1365 114