Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

  • O2 Sales
  • Zagreb, Croatia

Job description

M SAN Grupa d.o.o. najveći je distributer računalnog hardvera, softvera i potrošačke elektronike u regiji.  Kao ponosnog vlasnika vlastitog, hrvatskog brenda VIVAXMS EnergyMSGW našu lepezu poslovanja čine proizvodi robne marke (Acer, Asus, Bosch, Dell, Garmin, HP, Panasonic, Philips, Samsung...)

Zajedničkim snagama 650 zaposlenika gradimo poslovanje i ostvarujemo poslovne rezultate s više od 6000 poslovnih partnera u regiji.

Trenutno širimo naš tim, ako želiš s nama sudjelovati u daljnjem razvoju poslovanja kao i svom profesionalnom razvoju, pridruži nam se na poziciji:

Ključna zaduženja:

  • Širenje partnerskog kanala i povećanje tržišnog udjela, izradu, praćenje i realizaciju planova prodaje uz ostvarenje uspješnih prodajnih rezultata na razini naplaćenih prihoda, marže, tržišnog udjela i distribucije u cijelosti
  • Kreiranje i izrada godišnjih planova po partnerima
  • Dogovaranje uvjeta s partnerima
  • Operativna provedba prodajnih aktivnosti
  • Organizacija i aktivno sudjelovanje u provedbi i nadzoru promocijskih aktivnosti
  • Praćenje realizacije i provedba aktivnosti s ciljem povećanja uspješnosti poslovanja
  • Praćenje tržišnih trendova s ciljem pravovremenih akcija i prilagodbi

Requirements

Što očekujemo od Vas?

  • Najmanje 3 godine ili više iskustva na pozicijama Account Managera, Key Account Manager
  • Poželjno iskustvo rada u maloprodaji ili veleprodaji informatičke opreme i potrošačke elektronike
  • Odlično poznavanje IT asortimana i tehnologija
  • Napredno znanje engleskog jezika i aktivno korištenje u poslovnoj komunikaciji
  • Napredno korištenje računala i poslovnih aplikacija
  • Ustrajnost i proaktivni pristup poslu
  • Savjesnost, organiziranost i usmjerenost na ostvarenje ciljeva
  • Spremnost na povremena putovanja
  • Vozačku dozvolu B kategorije

Što nudimo?

  • Priliku za daljnji razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u dinamičnom i izazovnom poslovnom okruženju, stimulativna primanja koja ovise o tvojem trudu i zalaganju te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje.
  • Radit ćeš s ambicioznim timom stručnjaka u ugodnoj i poticajnoj radnoj atmosferi, gdje ćeš dobiti prostor za svoje inovativne i svježe ideje.
  • Različite beneficije za zaposlenike poput subvencioniranih sportskih aktivnosti – Multisport karticu i teretanu u prostoru tvrtke, poklon bon za rođenje djeteta, brojne popuste kod naših partnera i mnoge druge pogodnosti.

Ukoliko ste se prepoznali u prethodno navedenome i želite postati dio našeg uspješnog tima, preostaje Vam još samo da se prijavite.

Stvorimo avanturu zajedno!